Безоплатне першочергове забезпечення санаторно-курортним лікуванням (ПРИЗУПИНЕНО на 2024 р.)
Повна назва

Безоплатне першочергове забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Зміст пільги

Санаторно-курортне лікування - це медична допомога, що здійснюється з профілактичною, лікувальною або реабілітаційною метою із застосуванням природних лікувальних факторів в умовах перебування на курорті або лікувально-оздоровчій місцевості та в санаторно-курортних закладах. Санаторно-курортна справа в Україні є традиційно невід’ємною частиною національної системи охорони здоров’я, що дозволяє ефективно здійснювати профілактику захворювань. Пільга передбачає безплатне першочергове забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Чим регламентується

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”. Дію пункту 3 частини першої статті 12, пункту 3 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 14, пункту 3 частини першої статті 15, пункту 6 частини першої статті 16 Закону України “Про статус 6 ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад забезпечують осіб з інвалідністю внаслідок війни безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів, що належать до сфери управління (Міністерства соціальної політики України), та за рахунок коштів місцевих бюджетів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості.

Хто має право

Особи, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Необхідні документи

- медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о; 

- документ, що підтверджує статус.

 

Куди звертатись за отриманням

Для одержання путівки особи, які мають на це право, повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для внутрішньо переміщених осіб - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

 

Строк надання

Санаторно-курортні путівки надаються в порядку черговості щороку або відповідно до медичних рекомендацій.

Підстави для відмови розгляду\надання

Особа вже забезпечена санаторно-курортною путівкою у поточному році або наявні недоліки у поданому пакеті документів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
санаторій; лікування; безоплатно; безплатно; безплатне забезпечення; позачергове; щорічне; путівка в санаторій; путівка ато; санаторно-курортне лікування.