Безоплатне спорудження надгробку на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною за встановленим Кабінетом Міністрів України зразком
Повна назва

Адміністративна послуга “Безоплатне спорудження надгробку на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною за встановленим Кабінетом Міністрів України зразком”.

Зміст пільги

Пільга передбачає безоплатне спорудження надгробка (компенсація витрат на спорудження) на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною за встановленим Кабінетом Міністрів України зразком”

Чим регламентовано

Законом України “Про поховання та похоронну справу” від 10.07.2003 № 1102-IV;

Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22.06.1993 № 3551-ХІІ;

постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни” від 28 жовтня 2004 року № 1445 (далі – Постанова № 1445);

постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку поховання на території України громадянина, померлого на території іноземної держави, та опису зразка надгробка, що безоплатно споруджується на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі трудові заслуги перед Батьківщиною” від 17.12.2003 № 1963;

постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання соціальної допомоги особам, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною” від 16.03.2016 № 272.

Хто має право

Виконавець волевиявлення, який зобов’язався поховати померлу (загиблу) особу, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

Необхідні документи

Заява.

Договір, укладений між замовником, виконавцем послуг та районним органом соціального захисту населення за територіальною належністю.

Розрахунок витрат на спорудження надгробка.

Акт виконаних робіт.

Куди звертатись за оформленням

До Центру надання адміністративних послуг, до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у місті (у разі їх утворення) рад.

Підстави для відмови розгляду/надання

Подання неповного пакету документів, необхідних для надання (отримання) адміністративної послуги

Процедура оскарження відмови

Частиною першою статті 7 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» кожному гарантується захист його прав, свобод та інтересів у розумні строки незалежним, безстороннім і справедливим судом, утвореним законом.

Часті питання

Чи платна/безоплатна послуга? – безоплатна.

Який строк надання? – 30 календарних днів.

Де отримується результат надання адміністративної послуги? – Результат надання адміністративної послуги отримується у центрі надання адміністративних послуг.

Практичні поради

Забезпечте наявність усіх необхідних документів у оригіналі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux