Безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням (ПРИЗУПИНЕНО на 2024 р.)
Повна назва

Безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Зміст пільги

Пільга передбачає безоплатне позачергове щорічне забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю внаслідок війни. Особи з інвалідністю внаслідок війни забезпечуються путівками відповідно Міністерством оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, центральними органами виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах охорони здоров'я, соціального захисту населення, захисту державного кордону, та іншими органами за місцем перебування особи з інвалідністю на обліку або за місцем її роботи.

Чим регламентується

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”. Дію пункту 3 частини першої статті 12, пункту 3 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 14, пункту 3 частини першої статті 15, пункту 6 частини першої статті 16 Закону України “Про статус 6 ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад забезпечують осіб з інвалідністю внаслідок війни безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів, що належать до сфери управління (Міністерства соціальної політики України), та за рахунок коштів місцевих бюджетів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості.


Хто має право

- учасники бойвих дій;

- учасники війни;

- особи, на яких поширюється дія ЗУ;

- постраждалі учасники Революції Гідності;

- особи, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Необхідні документи

- медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о; 

- документ, що підтверджує статус.

Куди звертатись за отриманням

Для одержання путівки особи, які мають на це право, повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для внутрішньо переміщених осіб - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

У разі забезпечення санаторно-курортним лікуванням відповідно до Постанови № 446: необхідно звернутися у силове відомство.

Строк надання

Санаторно-курортні путівки надаються в порядку черговості щороку або відповідно до медичних рекомендацій.

Підстави для відмови розгляду\надання

Відсутність необхідних документів є підставою для відмови в забезпеченні санаторно-курортним лікуванням.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
санаторій; лікування; безоплатно; безплатно; безплатне забезпечення; позачергове; щорічне; путівка в санаторій; путівка ато; санаторно-курортне лікування.