Компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад (ПРИЗУПИНЕНО на 2024 р.)
Повна назва

Компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад.

Зміст пільги

Особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, виплачується компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) згідно з поданими проїзними квитками. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні. Перерахування коштів відбувається через поштові відділення, банківські установи.

Чим регламентується

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”. Дію пункту 3 частини першої статті 12, пункту 3 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 14, пункту 3 частини першої статті 15, пункту 6 частини першої статті 16 Закону України “Про статус 6 ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад забезпечують осіб з інвалідністю внаслідок війни безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів, що належать до сфери управління (Міністерства соціальної політики України), та за рахунок коштів місцевих бюджетів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості.

Хто має право

Особи з інвалідністю внаслідок війни.

Необхідні документи

- заява; 

- проїзні квитки що засвідчують проїзд до санаторно-курортного закладу і назад; 

- документ, що засвідчує проходження особою з інвалідністю санаторно-курортного лікування.

Куди звертатись за отриманням

За отриманням компенсації необхідно звернутись до до органу (установи) в якому, отримано санаторно-курортну путівку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
Пільги на проїзд; монетизація пільг на проїзд учасникам ато; пільги на проїзд у громадському транспорті; проїзд в санаторій; компенсація вартості