~ 5 хвилин
до 1 хвилини
безкоштовно
Учасники будуть розведені по різним категоріям та будуть мати адаптовані вправи.
Змагання будуть відбуватись з двох дисциплін:
Кросфіт (адаптований під ветеранів) — вид тренувань, що поєднує різні вправи для розвитку витривалості, сили, швидкості й координації та включає елементи важкої атлетики, кардіо та вправи з власною вагою. У змаганнях будуть виконуватись наступні вправи: присідання з гантелями, відтискання від підлоги та підтягування в кільцях, веслування на тренажері, кидання слемболу, махи гирею.
Кросфіт змагання складаються з двох комплексів, які налічують певну кількість вправ, які необхідно виконати в зазначеному порядку та кількості.
Результатом даної дисципліни є один із двох показників (залежить від поставленої задачі кросфіт комплексу):
1. Швидкість виконання вправ (час фіксується суддею).
2. Кількість виконаних повторень за обмежений час (кількість фіксується суддею).
Кіберспорт — змагання з відеоігор у різних жанрах, як стратегії (Dota 2), шутери (Counter-Strike) або спортивні симулятори (FIFA).
Змагання відбуватимуться з наступних видів ігор: FIFA, Counter Strike, Dota (команди по Counter Strike та Dota 2 генерує програма, відповідно, всі будуть змагатися в рівних умовах).
Заповнюючи цю анкету і надсилаючи документи, Ви подаєте запит на участь у регіональних змаганнях з кросфіту та кіберспорту для участі у всеукраїнських змаганнях «Ігри ветеранів»
Перед заповненням анкети, будь ласка, ознайомтесь з правилами та порядком проведення відбору на регіональних етапах змагань, а також з переліком документів, які необхідно надати для участі у Національному відборі в Україні.
У разі виникнення запитань, звертайтеся за номером 063 230 20 11, відділ спорту ветеранів війни Управління фізичного та ментального здоров'я Міністерства у справах ветеранів України.
Дати змагань та завершення реєстрацій:
Кросфіт:
Одеса - 9.11 (кінець реєстрації 6.11)
Франківськ - 16.11(кінець реєстрації 13.11)
Житомир - 23.11 (кінець реєстрації 20.11)
Кривий Ріг - 30.11 (кінець реєстрації 27.11)
Кіберспорт:
FIFA та Counter Strike - 17.11 (кінець реєстрації 15.11)
Dota - 24.11 (кінець реєстрації 22.11)
Для успішного заповнення реєстраційної форми Вам потрібно мати:
Посвідчення УБД або інваліда війни або довідка про проходження служби;
Посвідчення особи (паспорт), ідентифікаційний код.
У разі успішного проходження реєстрації на вказану Вами електронну адресу буде надіслано лист-підтвердження з подальшими інструкціями.
Телефон для детальної інформації:
+380 (63) 230 20 11
Електронна пошта:
control@mva.gov.ua
- надані підтверджуючі документи відсутні або документ не підлягає опрацюванню через неналежну якість зображення;
Вами надано неактуальні контактні дані.
*Для отримання детальнішої інформації телефонуйте до Мінветеранів за номером:
+380 (63) 230-23-25
*Тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами Вашого тарифного плану
- Авторизуйтеся в кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису.
- Заповніть реєстраційну онлайн-форму.
- Заяву буде надіслано до Мінветеранів, верифіковано наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю вналідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, якісно заповнила онлайн форму та надала всі необхідні підтверджуючі документи – заявника в автоматичному режимі буде повідомлено про успішне проходження реєстрації. Якщо ні, заяву буде відхилено.
Якщо Вам надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни, видано посвідчення встановленого зразку, то інформація про Вас надходить до Єдиного державного реєстру ветеранів війни автоматично, і Ваша безпосередня участь в даній процедурі не потрібна.
Якщо вам складно самостійно заповнити заяву онлайн, ви можете попросити про допомогу рідних, опікунів (за наявності). При заповненні заяви уважно вказуйте свої дані та переконайтеся, що заява надіслана. Якщо відповідь не прийшла на вказану Вами електронну адресу, зверніться за номером:
*Тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами Вашого тарифного плану.
Отримати електронний підпис насправді не так важко. Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – те, що раніше називали ЕЦП (Електронний цифровий підпис). Його можна отримати абсолютно безкоштовно як онлайн, так і офлайн.
Детальна інформація як отримати електронний підпис на офіційному сайті Міністерства цифрової трансформації України за посиланням.
Просимо звернути увагу, що якщо були внесені некоректні данні в онлайн формі, не надані підтверджуючі документи, надані документи неналежної якості тощо, і заява була відхилена, повторно зареєструватися на участь у Змаганнях можливо лише наступного дня. Це пов’язано з технічними умовами заповнення онлайн форми.