Участь у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених»
Подання заяви

~ 5 хвилин

Реєстрація

до 1 хвилини

Вартість

безкоштовно

Інформація про послугу

Військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій можуть подати заявку на участь у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених» 2023 року.

Важливо!
Зверніть увагу

Для успішного заповнення реєстраційної форми Вам потрібно мати:

 • електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису;
 • висновок військово-лікарської комісії (ВЛК), або висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), або інші первинні документи, що засвідчують поранення/травму/хворобу набуті під час або в результаті виконання службових обов’язків у зоні бойових дій (актуальні на час проведення змагань);
 • довідку від лікаря спортивної медицини щодо отримання допуску до занять спортом (перелік закладів, де можна отримати довідку, наведено у файлі);
 • довідку, видану військовослужбовцю, в тім, що він дійсно проходить військову службу (будь-який документ про проходження служби у військовій частині).

У разі успішного проходження реєстрації на вказану Вами електронну адресу буде надіслано лист-підтвердження з подальшими інструкціями.

Телефон для детальної інформації:

+380 (63) 230-23-25

Електронна пошта:

SportVeteran@mva.gov.ua

Чому може бути відхилена заявка?
 • надані підтверджуючі документи відсутні або документ не підлягає опрацюванню через неналежну якість зображення;
 • травма, поранення або захворювання отримані не під час/ не внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій;
 • за наданою інформацією Ви не підпадаєте під перелік осіб, які можуть взяти участь у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених»;
 • Вами надано неактуальні контактні дані.

*Для отримання детальнішої інформації телефонуйте до Мінветеранів за номером:

+380 (63) 230-23-25

*Тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами Вашого тарифного плану

Типові питання та відповіді
Як подати електронну заяву на участь у змаганнях?
 1. Авторизуйтеся в кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису.
 2. Заповніть реєстраційну онлайн-форму.
 3. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, верифіковано наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю вналідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, якісно заповнила онлайн форму та надала всі необхідні підтверджуючі документи – заявника в автоматичному режимі буде повідомлено про успішне проходження реєстрації. Якщо ні, заяву буде відхилено.
Як мені знати, чи перебуваю я на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни?

Якщо Вам надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни, видано посвідчення встановленого зразку, то інформація про Вас надходить до Єдиного державного реєстру ветеранів війни автоматично, і Ваша безпосередня участь в даній процедурі не потрібна.

Я зайшов на вебсайт eveteran.gov.ua і нічого не бачу. Що мені робити?

Якщо вам складно самостійно заповнити заяву онлайн, ви можете попросити про допомогу рідних, опікунів (за наявності). При заповненні заяви уважно вказуйте свої дані та переконайтеся, що заява надіслана. Якщо відповідь не прийшла на вказану Вами електронну адресу, зверніться за номером:

+380 (63) 230-23-25

*Тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами Вашого тарифного плану.

Як отримати електронний підпис?

Отримати електронний підпис насправді не так важко. Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – те, що раніше називали ЕЦП (Електронний цифровий підпис). Його можна отримати абсолютно безкоштовно як онлайн, так і офлайн.

Детальна інформація як отримати електронний підпис на офіційному сайті Міністерства цифрової трансформації України за посиланням.

Коли я можу повторно зареєструватися на участь у Змаганнях, якщо моя заява була відхилена через зміни/уточнення, виправлення помилки в реєстраційній онлайн-формі та відсутність підтверджуючих документів?

Просимо звернути увагу, що якщо були внесені некоректні данні в онлайн формі, не надані підтверджуючі документи, надані документи неналежної якості тощо, і заява була відхилена, повторно зареєструватися на участь у Змаганнях можливо лише наступного дня. Це пов’язано з технічними умовами заповнення онлайн форми.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux