Участь у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених»
Подання заяви

~ 5 хвилин

Реєстрація

до 1 хвилини

Вартість

безкоштовно

Інформація про послугу

До відбору до складу національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених 2025” запрошуються особи, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції, забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, до здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (період з 2014 року – до сьогодні), з числа:

 •   - військовослужбовців, поліцейських, та особи з їх числа, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій;
 •   - осіб, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах;
 •   - ветеранів війни (учасники бойових дій, статус яким встановлено згідно з пунктами 21-25 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”) та особи з інвалідністю внаслідок війни, яким статус встановлено згідно з пунктами 11-16 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.


Важливо!
Зверніть увагу

Для успішного заповнення реєстраційної форми Вам потрібно мати:

 • Первинні документи, які засвідчують поранення/травму/хворобу, набуті під час або в результаті виконання службових обов’язків у зоні бойових дій (Свідоцтво про хворобу (довідка ВЛК), та інші первинні документи, що засвідчують поранення/травму/хворобу набуті під час або в результаті виконання службових обов’язків у зоні бойових дій;
 • Довідка про обставини травми або Акт розслідування про нещасний випадок;
 • Виписки або епікризи для присудження вам спортивних категорій згідно вашого фізичного стану;
 • Довідка від лікаря спортивної медицини, сімейного лікаря або медичної частини про допуск до занять тими видами спорту, які ви обрали;
 • Якщо ви боєць добровольчого формування, завантажте рекомендаційний лист командира всього добровольчого формування в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місцем перебування в час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення\травми\захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів – пояснення командира, чому вони відсутні (не обов’язкове поле);
 • Посвідчення УБД або інваліда війни або довідка про проходження служби;
 • Посвідчення особи (паспорт), ідентифікаційний код.

У разі успішного проходження реєстрації на вказану Вами електронну адресу буде надіслано лист-підтвердження з подальшими інструкціями.

Телефон для детальної інформації:

+380 (63) 230 20 11

Електронна пошта:

control@mva.gov.ua

Чому може бути відхилена заявка?
 • надані підтверджуючі документи відсутні або документ не підлягає опрацюванню через неналежну якість зображення;
 • травма, поранення або захворювання отримані не під час/ не внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій;
 • за наданою інформацією Ви не підпадаєте під перелік осіб, які можуть взяти участь у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених»;
 • Вами надано неактуальні контактні дані.

*Для отримання детальнішої інформації телефонуйте до Мінветеранів за номером:

+380 (63) 230-23-25

*Тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами Вашого тарифного плану

Типові питання та відповіді
Як подати електронну заяву на участь у змаганнях?
 1. Авторизуйтеся в кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису.
 2. Заповніть реєстраційну онлайн-форму.
 3. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, верифіковано наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю вналідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, якісно заповнила онлайн форму та надала всі необхідні підтверджуючі документи – заявника в автоматичному режимі буде повідомлено про успішне проходження реєстрації. Якщо ні, заяву буде відхилено.
Як мені знати, чи перебуваю я на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни?

Якщо Вам надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни, видано посвідчення встановленого зразку, то інформація про Вас надходить до Єдиного державного реєстру ветеранів війни автоматично, і Ваша безпосередня участь в даній процедурі не потрібна.

Я зайшов на вебсайт eveteran.gov.ua і нічого не бачу. Що мені робити?

Якщо вам складно самостійно заповнити заяву онлайн, ви можете попросити про допомогу рідних, опікунів (за наявності). При заповненні заяви уважно вказуйте свої дані та переконайтеся, що заява надіслана. Якщо відповідь не прийшла на вказану Вами електронну адресу, зверніться за номером:

+380 (63) 230-23-25

*Тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами Вашого тарифного плану.

Як отримати електронний підпис?

Отримати електронний підпис насправді не так важко. Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – те, що раніше називали ЕЦП (Електронний цифровий підпис). Його можна отримати абсолютно безкоштовно як онлайн, так і офлайн.

Детальна інформація як отримати електронний підпис на офіційному сайті Міністерства цифрової трансформації України за посиланням.

Коли я можу повторно зареєструватися на участь у Змаганнях, якщо моя заява була відхилена через зміни/уточнення, виправлення помилки в реєстраційній онлайн-формі та відсутність підтверджуючих документів?

Просимо звернути увагу, що якщо були внесені некоректні данні в онлайн формі, не надані підтверджуючі документи, надані документи неналежної якості тощо, і заява була відхилена, повторно зареєструватися на участь у Змаганнях можливо лише наступного дня. Це пов’язано з технічними умовами заповнення онлайн форми.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux